اسنپدراگون ۶۷۰ چیپستی ۱۰ نانومتری با هسته های نسل سوم Kryo خواهد بود – دیجیاتو + جوانان بسکتبال ایران، قهرمان غرب آسیا شدند – اخبار بازی های ویدئویی

در حالی که چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ هنوز جای پای خود را در صنعت موبایل محکم نکرده است، اخیراً شایعات توسعه و تولید چیپست جدیدی تحت عنوان اسنپدراگون ۶۷۰ به گوش می رسد که ظاهراً اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه شده و با فرآیند ۱۰ نانومتری تولید می گردد

در حالی که چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ هنوز جای پای خود را در تور اردبیل صنعت موبایل محکم نکرده است، اخیراً شایعات توسعه و تولید چیپست جدیدی تحت عنوان اسنپدراگون ۶۷۰ به گوش می رسد که ظاهراً اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه شده و با فرآیند ۱۰ نانومتری تولید می گردد.

این پردازنده تازه، از تکنولوژی DynamlQ بهره می برد که پیش تر برای Cortex-A75 و A55 مورد استفاده قرار گرفته است. این تکنولوژی، در واقع دنباله روی معماری big.LITTLE است و انعطاف پذیری بسیار بیشتری از خود نشان می دهد.درست مثل تور لحظه آخری پردازنده اصلی، پردازشگر گرافیکی چیپست اسنپدراگون ۶۷۰ هم نسل ششم آدرنو خواهد بود که یک نسل از آدرنوهای سری ۵ موجود در اسنپدراگون های فعلی بالاتر است.

در نهایت به نظر می رسد که تولید اسنپدراگون ۶۷۰ به سامسونگ و تکنولوژی ۱۰ نانومتری LPP آن واگذار خواهد شد؛ تکنولوژی ارتقایافته ای نسبت به فرآیند ۱۰ نانومتری LPE که برای تولید اگزینوس ۸۸۹۵ و اسنپدراگون ۸۳۵ مورد استفاده قرار گرفت.

گفته می شود تور اسپانیا که این چیپست، به پردازنده هشت هسته ای Kryo مجهز خواهد بود؛ با دو هسته قدرتمند Kryo 360 و شش هسته کم قدرت تر دیگر. گفتنی است که Kryo 360، هسته ای نسل سومی خواهد بود و اسنپدراگون ۸۳۵ و ۶۶۰ فعلی، از نسل دوم این هسته ها استفاده می کنند؛ هرچند که تقسیم قدرت هسته ها در این دو چیپست، به صورت ۴+۴ صورت گرفته.

——————-

خبرگزاری مهر:  آخرین دیدار شانزدهمین دوره ی مسابقات بسکتبال قهرمانی  غرب آسیا امروز تور استرالیا میان دو تیم ایران و لبنان در تالار بسکتبال ورزشگاه آزادی برگزارشد

۵- عراق

خبرگزاری مهر:  آخرین دیدار شانزدهمین دوره ی مسابقات بسکتبال قهرمانی  غرب آسیا امروز میان دو تیم ایران و لبنان در تالار بسکتبال ورزشگاه آزادی برگزارشد.

۱- ایران 

صبح امروز نیز تیم بسکتبال جوانان سوریه با غلبه بر اردن عنوان سوم شانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی غرب آسیا را از آن خود کرده تور اردبیل نوروز ۹۷ بود. جدول رده بندی نهایی این مسابقات به شرح زیر است:

۲- لبنان

۳- سوریه

۴- اردن 

در این دیدار بسکتبالیست های جوان کشورمان با نتیجه ۸۱ بر ۴۹ حریف خود را شکست دادند. تیم ایران که پیش از این تیم های سوریه، عراق و اردن را از پیش روبرداشته بود، با غلبه بر لبنان به عنوان تنها تیم بدون باخت به عنوان قهرمانی دست یافت. لبنانی ها هم پیش از این در تمام دیدارهای خود صاحب برتری شده تور اصفهان ارزان بودند، به عنوان دوم دست یافتند. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *