اسنپدراگون X24، مودم جدید LTE کوالکام قدمی مهم به سوی سرعت ۵G + کاهش قیمت دلار و سکه بعد از تصمیم ارزی دولت – اخبار بازی های ویدئویی

کوالکام پیش از شروع کنگره جهانی موبایل بارسلونا از مودم LTE جدید خود، اسنپدراگون X24 رونمایی کرد که وعده رسیدن به حداکثر سرعت ۲ گیگابیت بر ثانیه را می دهد

به گفته کوالکام، دستگاه های مجهز به X24 می توانند به گسترده وسیعی از خدمات مخابراتی متصل باشند که این اتفاق باعث می شود تا عملکرد کلی دستگاه فراتر از آنچه که اکنون استفاده می کنیم برود.

در حداکثر سرعت خود، اسنپدراگون X24 دو برابر سریع تر از مودم قبلی کوالکام است. البته رسیدن به این چنین سرعتی در حال حاضر مشکل شرکت های مخابراتی و ارائه دهندگان خدمات اپراتوری است اما اینکه فناوری کوالکام به چنین مرزی رسیده یعنی یک بخش ماجرا آماده جهش است.

X24 در حقیقت قرار است با افزایش و بهبود تجربه ۴G راه و مسیر برای ظهور فناوری ۵G را باز کند. کوالکام قصد دارد اسنپدراگون X24 را اواخر سال ۲۰۱۸ عرضه کند و از هر دو فناوری ۴G و ۵G پشتیبانی می کند.

این کمپانی ادعا می کند که اسنپدراگون X24 اولین مودم ال تی ای Cat 20 به حساب می آید که می تواند چنین سرعتی را ارائه دهد و همچنین اولین چیپ پردازشی ۷ نانومتری بازار است.

کوالکام پیش از شروع کنگره جهانی موبایل بارسلونا از مودم LTE جدید خود، اسنپدراگون X24 رونمایی کرد که وعده رسیدن به حداکثر سرعت ۲ گیگابیت بر ثانیه را می دهد.

اسنپدراگون X24 از فناوری تجمیعی ۷CA برای دانلود پشتیبانی می کند و سرویس ۴×۴ MIMO را تا حداکثر ۵CA ارائه می دهد. در حالت آپلود نیز تحت استاندارد Cat 20 با تجمیع سه کانال ۲۰ مگاهرتزی و ۲۵۶-QAM روبرو هستیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا:  به دنبال اعلام برنامه دولت برای کنترل بازار ارز،امروز دلار در آخرین روز معاملات این هفته از قیمت های دیروز عقب نشینی کرد
در بین سایر ارزها نیز به جز پوند انگلستان که با افزایش قیمت همراه بوده است سایر ارزها با کاهش قیمت روبرو شده‌اند.

خبرگزاری ایسنا:  به دنبال اعلام برنامه دولت برای کنترل بازار ارز،امروز دلار در آخرین روز معاملات این هفته از قیمت های دیروز عقب نشینی کرد.

در ادامه نوسانات اخیر بازار ارز، امروز (پنجشنبه) نرخ دلار مجددا روند کاهشی پیدا کرد و به پایین‌تر از ۴۹۰۰ تومان برگشت. در همین راستا سکه تمام نیز سه هزار تومان کاهش قیمت داشت.

قیمت دلار که در روزهای گذشته شیب تند افزایشی را طی کرده و به مرز ۵۰۰۰ تومان نزدیک شده بود، امروز حدود ۶۱ تومان دیگر کاهش یافت تا به کانال ۴۸۰۰ تومان بازگردد. در این میان دلار مبادله‌ای نیز ۳۷۰۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.
همچنین قیمت سکه بعد از جهش عجیب طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه که تا مرز یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پیش رفت، امروز همانند دیروز روندی کاهشی دارد و به قیمتی حدود یک میلیون و ۵۷۷ هزار تومان برگشته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار و هر مثقال طلا در بازار داخلی نیز با افزایش نسبی قیمت همراه بوده‌اند.

سکته خفیف قیمت دلار بعد از تصمیمات دولت 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *