بهترين بازي‌های آنلاين مشهور جهان را بشناسید – اخبار بازی های ویدئویی

وب سایت صبا – قاسم نجاری: نقش‌آفرینی‌های آنلاین کلان ( MMO) از چندین منظر پروژه‌هایی عظیمی و پرهزینه هستند

دنیای مخوف زیرین (The Secret World / 2012)

\r\n\r\n
وب سایت صبا – قاسم نجاری: نقش‌آفرینی‌های آنلاین کلان ( MMO) از چندین منظر پروژه‌هایی عظیمی و پرهزینه هستند. در میان هزاران ویدئوگیم، این بازی‌ها هستند که سالانه میلیون‌ها دلار به جیب سازندگانشان سرازیر و مخاطب‌های تور لحظه آخری قشم میلیونی جمع می‌کنند. 

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
وقتی حرف از داستانگویی در دنیای عظیم MMO است قطعا کل این ژانر می‌توانند از The Secret World بیاموزند. این بازی نه تنها فضایی امروزی را به تصویر می‌کشد بلکه می‌تواند تم‌های داستانی مختلفی را به هم گره بزند. ماجراهای تور زمینی قشم ایلومناتی و خون آشام‌ها ممکن است چندان مرتبط به نظر نرسند اما این‌جا به طرز معجزه‌آسایی درست از آب درآمده‌اند.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
اگر وجه داستانگویی و روایت را از The Old Republic بگیریم، می‌توانیم آن را به‌راحتی از این لیست حذف کنیم. در ابتدای ورود بازی قیمت تور یزد در سال ۲۰۱۱ یک نوع بحران شخصیتی را در کل بازی شاهد بودیم که باعث افت مخاطبش شد اما سازندگان به خوبی دریافتند که تنها راه نجات بازیشان یک چیز است : روایت یک داستان جذاب. در این عنوان هشت نوع داستان بر اساس هشت کلاس بازی می‌توان یافت که همه آنها هیجان انگیز و جالب هستند.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
اگر تور ارزان برزیل می‌خواهید کمی پیشرفت کنید، به مبارزات جهان در مقابل جهان بپیوندید و روی نقشه‌های وسیع این بازی جنگ‌های خونین و وحشی را در ابعادی جهانی تجربه کنید. مبارزات بزرگ این بازی دقیقا شبیه آن خیالبافی‌های بچگی است که نقش فرماندهی یک جنگ بزرگ را برعهده می‌گیرید. نکته مثبت مبارزات Guild Wars این است که می‌توانید بدون وقت صرف کردن روی ارتقای ترازهای پیچیده از مبارزات تور زمینی تبریز خونین لذت ببرید.

\r\n\r\n\r\n\r\n
بیشتر از یک‌سالی طول کشید تا این بازی بتواند روی پای خودش بایستد اما حالا که ایستاده کمتر توفانی می‌تواند تکانش دهد. موفقیت بازی بیش از هر چیز در گرو مبارزات بازیکن در مقابل بازیکنش است.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
«فاینال فانتزی تور آنتالیا ۱۴» راه پر مشقتی را طی کرده تا به این‌جا رسیده است. اولین دفعه در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و ناامیدی بزرگی را رقم زد اما اسکوئر انیکس جا نزد و دوباره با تیمی جدید کار روی بازی را از سر گرفت. این نسخه بازسازی شده وقتی منتشر شد دل همه طرفداران قدیمی «فاینال فانتزی» را با خود برد. این عنوان که به خوبی از آنچه «وارکرفت» ساخته بود برداشت کرده پر از ایده‌های تازه است که بهترینشان سیستم خلاق کلاس‌های قیمت تور پکن بازی است. دیگر گذشته آن دورانی که برای هر کلاسی یک شخصیت نیاز بود.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
هیچ نقش‌آفرینی کلانی نداریم که تاثیری بیشتر از این بازی بر سبک نقش‌آفرینی و همچنین تمام دنیای ویدئوگیم داشته باشد. اگر قرار باشد فهرستی هم نوشته شود، اجحاف بزرگی است بلیط ارزان هواپیما که این عنوان را در راس آن قرار ندهیم چراکه این نقش‌آفرینی‌ای است که با هر بسته الحاقی‌اش استاندارد‌های جدیدی برای کل ژانر تعیین می‌کند.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
اگر مبارزات تن به تن – بازیکن با بازیکن- می‌خواهید هیچ گزینه‌ای بهتر از Guild Wars 2 پیدا نمی‌کنید. بلیط چارتر اگر تجربه‌ای سنتی‌تر مثل بازیکن در مقابل بازیکن می‌خواهید می‌توانید در دث-مچ‌ها و مبارزات ماموریت محور بازی نقش داشته باشید و ارتقا تراز بدهید.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
اصول مبارزه (Tera / 2011)

\r\n\r\n
نقش و نگار شرقی  (Final Fantasy XIV : A Realm Reborn / 2013)

\r\n\r\n
«فاینال تور ارزان گرجستان فانتزی ۱۴» به شما اجازه می‌دهد هروقت خواستید بین شخصیت‌های مختلف سوییچ کنید. این بازی فقط در مورد مبارزاتش نیست بلکه سیستم ساختن تجهیزات آن، یکی از پیشروترین سیستم‌هایی است که تا به حال در یک MMO دیده شده. داستان بازی مانند نامه‌ای عاشقانه به طرفداران این مجموعه بازی است، دنیای اورزیا، بسیار مکان دلپذیری برای وقت گذرانی است.

\r\n\r\n\r\n\r\n
چه بخواهید راه سخت گفت‌وگو را در قیمت تور استانبول پیش بگیرید و چه راه آسان کشت و کشتار را این بازی برایتان پیشنهادهایی دارد. The Old Republic این اواخر هرچه بیشتر با اکسپنشن پک‌هایش گسترش پیدا کرده و این سبب شده یکی از قوی‌ترین روایت‌های نقش‌آفرینی‌های کلان را داشته باشد.

\r\n\r\n\r\n\r\n
ماجراهای جنگ ستارگان (Star Wars : The Old Republic)

\r\n\r\n
خیلی سخت است مقاومت در برابر صحنه‌هایی که در این بازی می‌بینید، بازیکنانی که با هم و هم‌زمان به قلعه‌ای تور بالی یورش می‌برند و لحظاتی حماسی را رقم می‌زنند. اگر بخواهید MMO ای پر از صحنه‌های حماسی و فریاد و خون را تجربه کنید، قطعا این گزینه‌ای است که می‌توانید رویش حساب کنید.

\r\n
فقط مدت آنلاین بودن مخاطبان وارکرفت بیشترین مدت زمانی است که موجودات تکامل یافته روی زمین گذرانده‌اند؛ بیش از شش‌ میلیون سال! البته هزینه ساخت این بازی‌ها و نگهداری از سرورهای آن هم سر به فلک می‌کشد. در ادامه شما قیمت بلیط هوایی را با بهترین بازی‌های MMO آشنا می‌کنیم.

\r\n\r\n
شانه به شانه وارکرفت (Guild Wars 2 / 2012)

\r\n\r\n
در دنیای اورک‌ها و الف‌ها (World Of Warcraft / 2004)

\r\n\r\n
یکی از حرکات تحسین برانگیز سازندگان رایگان کردن (Free-to-play) بازی بود که به شدت در افزایش مخاطبانش تاثیر داشت. «ترا» ممکن است ظاهر عجیب و غریب داشته باشد و مجبور باشید کنترل دخترکی با گوش‌های خرگوشی را برعهده بگیرید اما مطمئن باشید یکی تور روسیه از بهترین‌ها و چالش برانگیزترین‌های دنیای MMO است.

\r\n\r\n\r\n\r\n
آنچه که بیش از هر چیز مخاطبان را به سمت «ترا» می‌کشاند، سیستم مبارزات بی‌نظیرش است. ساختار کلی این مبارزات برمی‌گردد به سیستمی که« وارکرفت» مطرح کرد. باید حتما یکی از غول‌های کله گنده «ترا» را از پا دربیاورید تا بدانید منظورمان چیست. سیستم مبارزه‌ای که مبتنی‌بر حمله و دفاع است، قطعا اوج خود را در این بازی دیده، با این‌که تعمیر گوشی خیلی‌ها سعی کرده‌اند آن را بهتر انجام دهند.

\r\n\r\n

بررسی بهترین بازی‌های آنلاین مشهور در جهان

\r\n\r\n
MMO‌های زیادی نیستند که ادعا کنند از داستان اچ.پی لاوکرفت و فیلم‌هایی چون ماتریکس الهام گرفته‌اند اما The Secret World به خوبی شما را در چنین دنیای اسرارآمیزی رها می‌کند. اسرار این بازی چنان درگیرکننده‌ تور هوایی شیراز است که مجبورتان می‌کند کلاه کارآگاهی‌تان را به‌سر کنید و در صفحه‌های ویکی‌پدیا و سایت‌های مختلف به دنبال سرنخی برای حل معماها بگردید. وقتی به جواب می‌رسید، آنگاه متوجه می‌شوید که حل کردن یک معما در دنیای یک نقش‌آفرینی کلان چه لذتی دارد. 

\r\n\r\n\r\n\r\n
«وارکرفت» را می‌توان هرجور بازی کرد. اگر عاشق سیاهچال‌ها و نبردهای بزرگ باشید یا بخواهید در دنیای گرم و صمیمی گشت و گذار تور قشم ارزان کنید، این بازی برای شما چیزی در چنته دارد. مشکل اصلی «دنیای وارکرفت» این است که مخاطبانش مدام خواستار چیزهای بیشتری از آن هستند. با این بازی است که متوجه می‌شویم چرا بلیزارد تاج و تخت نقش‌آفرینی آنلاین را در اختیار دارد.

\r\n\r\n\r\n\r\n
میراث اسکایریم (The Elder Scrolls Online / 2014)

\r\n\r\n

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *