ثبت رکورد جدید ۴٫۵۹ ثانیه ای حل مکعب روبیک [تماشا کنید] – دیجیاتو + سرمربی تیم ملی فرانسه تا ۲۰۲۰ تمدید کرد – اخبار بازی های ویدئویی

اگر تجربه بازی با مکعب های روبیک را داشته باشید، حتماً موافقید که حل آن در کمتر از چند ساعت و حتی چند دقیقه، بسیار مشکل است و شاید غیر ممکن به نظر بیاید
در سال های اخیر رکورد جهانی حل این بازی، به میزان زیادی بهبود یافته. به عنوان نمونه در سال ۲۰۰۳، عدد ۱۶٫۷ ثانیه برای این رکورد ثبت شده بود.

«چو» تا کنون مدال های متعددی از جمله ۲۱ طلا، ۲۱ نقره و ۵ برنز در مسابقات مختلف حل مکعب های روبیک به دست آورده و رکورد قبلی این جوان باهوش، ۶٫۵۴ ثانیه بوده. رکورد جهانی قبلی نیز با ۴٫۶۹ ثانیه، در اختیار «فلیکس زمدگز» (Feliks Zemdegs) استرالیایی بود که تنها ۰٫۰۵ ثانیه کند تر از «چو» موفق به حل آن شده بود.

اگر تجربه بازی با مکعب های روبیک را داشته باشید، حتماً موافقید که حل آن در کمتر از چند ساعت و حتی چند دقیقه، بسیار مشکل است و شاید غیر ممکن به نظر بیاید. ولی سال هاست که رکورد شکنی حل این بازی، حول ثانیه ها می چرخد.

به تازگی یک جوان ۲۳ ساله به نام (سِئونگ بِئوم چو) «SeungBeom Cho»، موفق شده در رویداد جهانی انجمن مکعب «ChicaGhosts 2017» در شیکاگو آمریکا، رکورد ۴٫۵۹ ثانیه را در حل مکعب روبیک به ثبت برساند.

لازم است یادآوری کنیم که مکعب روبیک، توسط «ارنو روبیک» (Ernő Rubik)، مجسمه ساز مجارستانی، در سال ۱۹۷۴ اختراع شد.

——————-

ورزش سه: ساعتی پیش فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که قرارداد سرمربی خود را تا تابستان سال ۲۰۲۰ تمدید کرده است
دشان طی این سالها تا به حال در مجموع ۴۳ پیروزی، ۱۲ تساوی و ۱۴ شکست در تیم فرانسه به دست آورده است و با ثبت میانگین ۶۲ درصد پیروزی بیشترین بردها را نسبت به تعداد حضور روی نیمکت فرانسه به کسب کرده است.

دیدیه دشان در سال ۲۰۱۲ و بعد از لوران بلان هدایت تیم ملی فرانسه را بر عهده گرفت و بدین ترتیب و تا پایان قرارداد او ۸ سال هدایت خروس ها را بر عهده داشته است.

ورزش سه: ساعتی پیش فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که قرارداد سرمربی خود را تا تابستان سال ۲۰۲۰ تمدید کرده است.

دشان و فرانسه در یورو ۲۰۱۶ و در خانه در آستانه فتح رقابت ها بعد از ۱۶ سال بودند اما پرتغال در دیدار پایانی مانع این تیم شد. قهرمان جهان در سال ۱۹۹۸ و اروپا در سال ۲۰۰۰ همچنین ۱۰۳ بار برای تیم ملی فرانسه به میدان رفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *