سنگاپور به شهروندان سالخورده اش کدنویسی می آموزد – دیجیاتو + ماکرون: اروپا به گفتگو با روسیه نیازمند است – اخبار بازی های ویدئویی

با وجود آنکه که بسیاری از شهروندان سالخورده سراسر دنیا هنوز در حال هضم کردن مفهومی به نام اینترنت هستند شهروندان کهن سال سنگاپور آستین هایشان را بالا زده اند تا کدنویسی بیاموزند
البته باید اضافه کنیم که شرکت کنندگان در این کلاس ها سطح بالایی از مهارت کدنویسی را دریافت نخواهند کرد و قطعا نمی توانند مانند حرفه ای های این عرصه عمل کنند اما این احتمال می رود که حضورشان در کلاس های یک ساعته علاقه مندی شان به این عرصه را بیدار کند.

گفتنی است جنبش موسوم به «ساعت کدنویسی» تا الان در ۱۸۰ کشور دنیا اجرا شده و در جریان آن بالغ بر ۱۰۰ میلیون نفر آموزش دیده اند. در جریان این کلاس ها مشارکت کنندگان می توانند با استفاده از آیپد و اپ Playgrounds سوئیفت ساعتی را صرف یادگیری اصول اولیه برنامه نویسی نمایند

با وجود آنکه که بسیاری از شهروندان سالخورده سراسر دنیا هنوز در حال هضم کردن مفهومی به نام اینترنت هستند شهروندان کهن سال سنگاپور آستین هایشان را بالا زده اند تا کدنویسی بیاموزند.

اضافه کنیم که خود این برنامه آموزشی نیز بخشی از طرحی بود که دولت سنگاپور برای همگام نمودن شهورندان سالخورده خود با قطار سریع السیر تکنولوژی کلید زده است.

در هفته ای که گذشت کتابخانه های این کشور با یک جنبش جهانی به نام «ساعت کدنویسی» همراه شدند و پذیرای افراد بالای ۵۰ سال بودند تا به آنها کدنویسی بیاموزند. در این برنامه شرکت کنندگان و همراهانشان می توانستند در صورت تمایل کدنویسی در محیط سوئیفت را یاد بگیرند.

تاکنون ۱۸۰ کشور دنیا با جنبش ساعت کدنویسی همراه شده اند

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه اظهار داشت که اروپا به گفتگو با روسیه نیاز دارد
وی افزود: با وجود وجود مشکلات، ما باید گفتگوهای قوی با روسیه داشته باشیم و گفتگو بهتر از بستن درب هاست.

پس از روی کار آمدن ماکرون در دولت جدید فرانسه، وی بارها نسبت به ارتباط با روسیه ابراز تمایل کرده است و مقامات روسیه نیز از این امر استقبال کرده اند.

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه اظهار داشت که اروپا به گفتگو با روسیه نیاز دارد.
ماکرون در ادامه عنوان کرد که آینده هر دو کشور در ارتباط با اروپا است. کشورهای  اروپایی باید ارزش  خود را حفظ کنند.

رئیس جمهور فرانسه معتقد است که اروپا باید از همین شیوه در ارتباط با ترکیه نیز، بهره گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *