شکست کلیولن در نیویورک؛ جیمز رکورد زد + بررسی ویدیویی دیجیاتو: هوآوی میت ۱۰ – دیجیاتو – اخبار بازی های ویدئویی

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با وجود تریپل دابل، لبران جیمز، فوق ستاره خود با ۵ امتیاز اختلاف، مغلوب میزبان خود بروکلین نتس در سالن بارکلی شهر نیویورک شد
در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های اورلاندو مجیک و واشنگتن ویزاردز صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های سان آنتونیو اسپرز و لس آنجلس کلیپرز در صدر کنفرانس غرب هستند.

مینه سوتا ۱۰۱ – دیترویت ۱۲۲
هیوستون ۱۰۵ – فیلادلفیا ۱۰۴
دنور ۹۳ – شارلوت ۱۱۰
کلیولند ۱۰۷ – بروکلین ۱۱۲
سان آنتونیو ۱۱۷ – میامی ۱۰۰
ایندیانا ۹۶ – اوکلاهماسیتی ۱۱۴
ممفیس ۹۴ – دالاس ۱۰۳
یوتا ۸۸ – فینیکس ۹۷
تورونتو ۱۱۲ – گلدن استیت ۱۱۷
واشنگتن ۹۹ – لس آنجلس لیکرز ۱۰۲

در دیگر بازی صبح امروز، گلدن استیت وریرز با ۳۰ امتیاز استیفن کری بر میهمان خود تورونتو رپتورز غلبه کرد و اوکلاهماسیتی تاندر با تریپل دابل راسل وستبروک مقابل ایندیانا پیسرز به پیروزی رسید. او ۲۸ امتیاز، ۱۶ پاس گل و ۱۰ ریباند برای تاندر کسب کرد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

جیمز در این دیدار با کسب ۲۹ امتیاز، ۱۳ پاس گل و ۱۰ ریباند برای نخستین بار در فصل جدید، تریپل دابل کرد. او برای هفتصد و هفتاد و دومین بار برای کلیولند به میدان رفت و از رکورد هم تیمی سابق خود، «زیدروناس ایلگواسکاس» گذشت تا با سابقه‌ترین بازیکن تاریخ کلیولند در NBA باشد.

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با وجود تریپل دابل، لبران جیمز، فوق ستاره خود با ۵ امتیاز اختلاف، مغلوب میزبان خود بروکلین نتس در سالن بارکلی شهر نیویورک شد.
——————-

غول تکنولوژی کشور چین یعنی هوآوی چندی پیش فبلت پرچمدارش یعنی میت ۱۰ را در سه مدل مختلف معرفی کرد که با طراحی زیبا و بدنه ای از جنس شیشه و فلز، چهره ای متفاوت نسبت به نسل قبلی به خود گرفته است
پیش از این در دیجیاتو، هوآوی میت ۱۰ را به طور کامل بررسی کردیم و حالا از شما دعوت می کنیم بررسی ویدیویی این موبایل را هم تماشا کنید.

غول تکنولوژی کشور چین یعنی هوآوی چندی پیش فبلت پرچمدارش یعنی میت ۱۰ را در سه مدل مختلف معرفی کرد که با طراحی زیبا و بدنه ای از جنس شیشه و فلز، چهره ای متفاوت نسبت به نسل قبلی به خود گرفته است. چیپست قدرتمند کایرین ۹۷۰ با پردازنده اختصاصی هوش مصنوعی و دوربین دوگانه حرفه ای که با همکاری شرکت لایکا ساخته شده، از جمله نقاط قوت میت ۱۰ به شمار می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *