مشخصات سخت افزاری اکسپریا XZ1 و XZ1 Compact – دیجیاتو + پاناسونیک تلویزیون ۷۷ اینچی رونمایی می کند – اخبار بازی های ویدئویی

مشخص بود که سونی امسال هم دست پر به IFA می آید ولی انتظار نداشتیم که موبایل های جدید چندان انقلابی و دگرگون کننده باشند
مشخص بود که سونی امسال هم دست پر به IFA می آید ولی انتظار نداشتیم که موبایل های جدید چندان انقلابی و دگرگون کننده باشند. اگرچه مدل جایگزینی برای اکسپریا XZ Premium معرفی نشد ولی شاهد رونمایی از اکسپریا XZ1 و XZ1 Compact تور بانکوک بودیم.

در ادامه لیست کامل مشخصات سخت افزاری اکسپریا XZ1 و XZ1 Compact را می خوانید.

مدل کامپت تقریبا به همان اندازه قدرتمند است اما در یک طراحی کوچکتر قرار گرفته تا کسانی که به دنبال موبایل کوچکتر هستند بتوانند آن را خریداری کنند. همچنین نباید فراموش کرد که این دو تلفن همراه، اولین هایی هستند که با اندروید ۸٫۰ اوریو ارائه می شوند.

——————-

خبرگزاری چارتر کیش مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: شرکت فناوری پاناسونیک از تلویزیون ۷۷ اینچی جدیدی در نمایشگاه IFAبرلین رونمایی خواهد کرد
جالب آنکه دستگاه علاوه  برکیفیت تصویر به بخش صوتی آن نیز توجه کرده است. EZ۱۰۰۰ دارای بلندگوهای ۷۰ واتی دینامیک بلید است.

در هر حال تور کیش نوروز ۹۷ تلویزیون جدید پاناسونیک علاوه بر کیفیت اچ دی مجهز به فناوریHDR است که تضاد و قوام رنگ ها را بهبود می بخشد. همچنین EZ۱۰۰۰ از فناوری Hybrid Log Gamma پشتیبانی می کند. این مورد  در پخش سیگنال های HDR  به کار می رود.

این درحالی است که تا به حال در بازا تولید تلویزیون های او ال ای دی، ال جی یکی از بزرگترین تولید کنندگان به حساب می آمده است. به این ترتیب پاناسونیک رقیب جدید ال جی خواهد بود.

خبرگزاری نمایندگی اپل مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: شرکت فناوری پاناسونیک از تلویزیون ۷۷ اینچی جدیدی در نمایشگاه IFAبرلین رونمایی خواهد کرد.

 در نمایشگاه آلمان؛پاناسونیک تلویزیون ۷۷ اینچی رونمایی می کند

به نقل ازدیجیتال ترندز، شرکت پاناسونیک تور زمینی قشم اعلام کرده مجموعه تلویزیون های او ال ای دیEZ۱۰۰۰ خود را گسترش خواهد داد و یک مدل ۷۷ اینچی به آن اضافه می کند.  این تلویزیون در نمایشگاه IFA برلین در هفته جاری رونمایی خواهد شد.
همچنین این تلویزیون دارای گواهینامه THK ۴K است که کیفیت دستگاه را تضمین می کند. برای دستیابی به این گواهینامه صفحه نمایشگر باید چند ویژگی مهم را داشته باشد و برخی از برندهای دیگر مانند سونی هنوز نتوانسته اند آن تور ارزان مالدیو را برای محصولات خود به دست بیاورند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *