موافقت لیورپول با فروش کوتینیو به بارسلونا + اسپیکر هوشمند سونی با شمایل هوم پاد معرفی شد – دیجیاتو – اخبار بازی های ویدئویی

ورزش سه: نشریه سان دقایقی پیش ادعا کرد که ساعت ۲۰ امشب به وقت محلی انتقال کوتینیو به بارسلونا رسمی خواهد شد.

 بیش از هر خبری، امروز دوست داران بارسلونا منتظر شنیدن خبر انتقال کوتینیو به تیم محبوب شان هستند و به نظر می رسد که این انتقال مراحل نهایی خود را طی می کند
 بیش از هر خبری، امروز دوست داران بارسلونا منتظر شنیدن خبر انتقال کوتینیو به تیم محبوب شان هستند و به نظر می رسد قیمت تور سیشل که این انتقال مراحل نهایی خود را طی می کند.

موافقت لیورپول با فروش کوتینیو به بارسلونا

کوتینیو هفته هاست که به بهانه مصدومیت در تمرینات لیورپول حضور نداشته، اما این روزها بدون مشکل در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد. او بی صبرانه در انتظار است تا انتقالش به بارسلونا نهایی تور مسکو نوروز ۹۷ شود.

این خبر البته از سوی اسکای اسپورتس تکذیب شده و باشگاه لیورپول نیز هنوز واکنشی به آن نشان نداده است.

مهلت انتقالات تابستانی در انگلیس امشب به اتمام می رسد و بارسلونا در تلاش است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، کوتینیو را به خدمت بگیرد.

ورزش سه: نشریه سان دقایقی پیش ادعا کرد که ساعت ۲۰ امشب به وقت محلی انتقال کوتینیو به بارسلونا رسمی خواهد شد.

طبق ادعای تور تبریز ارزان نشریه سان، پس از هفته ها مقاومت، سرانجام باشگاه لیورپول حاضر شده تا با دریافت ۱۵۰ میلیون یورو، کوتینیو را به بارسلونا واگذار کند و ساعت رسمی شدن این انتقال هم ۲۰ به وقت محلی عنوان شده است.

——————-

شرکت سونی چندی قبل اسپیکر هوشمند خود به نام LF-S50G را معرفی کرد که البته شباهت زیادی هم به هوم پاد اپل دارد و جالب اینکه به قیمت تور تایلند لحاظ عملکردی هم بسیار مانند آن است با این تفاوت که به جای سیری از گوگل اسیستنت پشتیبانی می کند
گفتنی است اسپیکر سونی در برابر افشره آب مقاوم است و در قالب رنگ های سفید و مشکی نیز در بازار موجود خواهد بود.

سونی محصول خود را با گوگل هوم مقایسه کرده و دراین باره گفته LF-S50G به خاطر کیفیت صدای فوق العاده اش در بازار اسپیکرهای بلیط ارزان قیمت هوشمند متمایز خواهد بود.

دستگاه یک اسپیکر با برد کامل، ساب ووفر برای ایجاد صدای بیس و یک دیفیوزر همه جانبه دو مرحله ای برای پخش صدا در داخل اتاق دارد و می توانید با استفاده از بلوتوث، NFC یا وای فای دستگاه های مورد نظرتان را با آن جفت کنید و از تنظیمات کنترلی پخش صدای آن در اتاق های مختلف بهره بگیرید.

این محصول از اکتبر امسال با قیمت ۲۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

لازم تور کرمان هوایی به اشاره است که اسپیکر سونی بر خلاف گوگل هوم ژست های کنترلی برای پخش موسیقی، جا گذاشتن ترک ها یا تنظیم صدا را می پذیرد که البته این ویژگی در مواردی که صدای اسپیکر زیاد باشد بسیار سودمند واقع می شود.

شرکت سونی چندی قبل اسپیکر هوشمند خود به نام LF-S50G را معرفی کرد که البته شباهت زیادی هم به هوم پاد اپل دارد و جالب اینکه به لحاظ عملکردی هم بسیار مانند آن است با این تفاوت که به جای سیری تور دبی نوروز ۹۷ از گوگل اسیستنت پشتیبانی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *