ویدیوی رسمی معرفی گلکسی نوت ۸ سامسونگ [تماشا کنید] – دیجیاتو + نتانیاهو: به پوتین گفتم ایران باید سوریه را ترک کند – اخبار بازی های ویدئویی

سامسونگ دقایقی پیش، پرچمدار جدیدش یعنی گلکسی نوت ۸ را معرفی کرد
سامسونگ دقایقی پیش، پرچمدار جدیدش یعنی گلکسی نوت ۸ را معرفی کرد. این فبلت تمام عیار، هر آنچه از یک تلفن همراه هوشمند نیاز دارید و حتی بیشتر از آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

غول تکنولوژی کره جنوبی همزمان با آموزش تعمیرات موبایل رایگان رویداد خبری، ویدیوی معرفی رسمی این موبایل را نیز منتشر ساخته که قابلیت های اصلی گلکسی نوت ۸ را نشان می دهد، از جمله قلم S Pen، دوربین دوگانه، نمایشگر بزرگ و تعامل هوشمند و حرفه ای با دستگاه. در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

سامسونگ می گوید گلکسی نوت ۸ به شما اجازه می دهد تا چشم اندازی بزرگ تر را مشاهده کنید، لحظات ارزشمند زندگی را ثبت نمایید، و ایده هایتان را به اجرا درآورید. تعمیر گوشی در واقع، گلکسی نوت ۸ برای آنهاییست که می خواهند کارهای بزرگ تر انجام دهند. حال باید دید آیا در عمل، چنین ادعاهایی صحت خواهد داشت یا خیر.

——————-
خبرگزاری فارس: خبرنگار روزنامه صهیونیستی هاآرتص به نقل از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با رئیس‌جمهور روسیه به این کشور سفر کرده نوشت: به پوتین گفتم برای جلوگیری از جنگ‌های آتی در منطقه نیروهای ایرانی تیک بان باید سوریه را ترک کنند
اظهارات نخست‌وزیر رژیم اشغال‌گر قدس در حالی مطرح می‌شود که ایران به درخواست دولت قانونی سوریه و بر اساس توافقات فی‌مابین در سوریه حضور مستشاری دارد.

خبرگزاری فارس: خبرنگار روزنامه صهیونیستی هاآرتص به نقل از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیدار با رئیس‌جمهور روسیه به این کشور سفر کرده نوشت: به پوتین گفتم برای جلوگیری از جنگ‌های تعمیرات گوشی آتی در منطقه نیروهای ایرانی باید سوریه را ترک کنند.
شبکه صهیونیستی آی۲۴ هم نوشت که نتانیاهو به پوتین گفته است که ایران به‌دنبال اجرای مدل لبنان در سوریه است و می‌خواهد این کار را از طریق حضور نظامی دائم در این کشور صورت دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *