یوتوب استراحت دادن به چشم‌ ها را به شما یادآوری می‌ کند – دیجیاتو + یواخیم لو فردا مردانش را معرفی می‌کند – اخبار بازی های ویدئویی

اخیرا قابلیتی به یوتوب اضافه شده که از اعتیاد شما به اپلیکیشن و وارد شدن فشار بیش از حد به چشمان‌تان جلوگیری می‌کند
برای این منظور، یوتوب یک ابزار «یادآور» ارائه کرده که می‌تواند در بازه‌های زمانی ۱۵، ۳۰، ۶۰، ۹۰ یا ۱۸۰ دقیقه‌ای ویدیوی شما را متوقف کرده و به شما بابت استراحت دادن به چشمان‌تان هشدار بدهد. طبیعتا این گزینه اختیاری است و هیچ اجباری در استفاده از آن نخواهید داشت.

برای فعالسازی یادآور کافیست در تنظیمات یوتوب وارد بخش جنرال شده و گزینه remind to take a break را انتخاب نمایید. همچنین بد نیست بدانید که گوگل در وبسایتی موسوم به wellbeing، راهکارهایی برای کنترل استفاده از گجت‌های الکترونیکی به شما ارائه کرده که مطالعه آن‌ها خالی از لطف نیست.

اخیرا قابلیتی به یوتوب اضافه شده که از اعتیاد شما به اپلیکیشن و وارد شدن فشار بیش از حد به چشمان‌تان جلوگیری می‌کند. با به‌روزرسانی اپلیکیشن به نسخه ۱۳٫۱۸٫۵۴ گزینه‌ای در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید از نشستن بیش از حد پای ویدیوهای یوتوب جلوگیری کنید.

اما اگر تصمیم به استفاده از آن گرفتید، شکی نیست که دیدن یادآور می‌تواند انگیزه خوبی باشد تا برای چند دقیقه یوتوب را کنار گذاشته و به کارهای مهم‌تر خود برسید. البته درست مثل زنگ ساعت هشدار، می‌توانید پیام یادآور را نادیده گرفته و به تماشای ویدیوها ادامه بدهید، تصمیم با شماست.

——————-

خبرگزاری فارس: براساس هماهنگی‌های به عمل آمده، در جلسه ویژه‌ای که در محل موزه فوتبال در دورتموند انجام خواهد گرفت، یواخیم لو نام بازیکنانی را که در مرحله آماده‌سازی در تمرینات حضور می‌یابند، به عموم اعلام می کند
براساس اعلام رسانه‌ها فهرست مورد نظر «یوگی» ۴۰ نفره بود که کار خود را از اواخر هفته آینده آغاز خواهند کرد.

مربی ژرمن‌ها امیدوار است با انتخاب بهترین‌ها ، بتواند تیمی را روانه مسابقات روسیه کند که به خوبی از عنوان قهرمانی ۴ سال قبل برآید.

خبرگزاری فارس: براساس هماهنگی‌های به عمل آمده، در جلسه ویژه‌ای که در محل موزه فوتبال در دورتموند انجام خواهد گرفت، یواخیم لو نام بازیکنانی را که در مرحله آماده‌سازی در تمرینات حضور می‌یابند، به عموم اعلام می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *